İnanılmaz Hulk

Filmin Konusu

The Incredible Hulk 2008 Film

2008 yılının 13 Haziran günü genel gösterime giren The Incredible Hulk serinin devam filmi olarak karşımıza çıksa da, başrol oyuncular dahil tüm kadro yenilenerek izleyiciye sunulmuştur. İlk filmde Eric Bana’yı Hulk karakterini canlandırarak görsek de, bu kez Edward Norton‘ı Yeşil Dev’i oynarken görüyoruz ve ona eşlik eden isimler arasında Liv Tyler ile Tim Roth’u izliyoruz. 2003 yılında çekilen filmin beklentileri karşılamaması sonucu yeniden yapılanmaya gidilen yapımda değişiklikler olumlu etki etmiş olacak ki, IMDB’de 298.945 kullanıcı ile 6,9 değerinde puana sahip olmuş ve hasılat olarakta 265 Milyon Dolara yakın bir gişe elde etmiştir.

Uzun zamandır gözlerden uzak sakin bir hayat yaşamaya çalışan, sinirlenmemek için elinden gelenin fazlasını yapan bilim adamı Bruce Banner bir yandan hüclerini ele geçirmeye çalışan gama radyasyonun etkilerinden de kurtulmak için arayış içerisindedir. Geçirdiği kaza sonucunda başına gelen şey için panzehir yaratmaya çalışan Banner içinde ki öfkeyi dizginleyebilmek için de sürekli egzersiz yapmaktadır. Yaşadıkları yüzünden sevdiği kadından da ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşayan genç adamı yine büyük tehlikeler beklemektedir…

S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 11 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Heredot says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 2. Marvel Fan Gunay says:
 3. Osman A. says:

  Takılma sorunu yaşayanlar başka seçeneklerdeki izleti oynatıcılarını seçsinler, ben öyle izleyebildim.
  Gerçekten güzel bir izlence olmuş. Süper kahraman yapımlarını pek sevmezdim ama Marvel bu işi iyi yapıyor :)

 4. Tolgahan t says:

  o değilde en sonda stark çıktı savaşırken nerdeydi bu egoist onu anlamadım

 5. misafir says:

  serinin devam filmi mi yoksa 2003 yılında yayımlanan fimi izlemelimiyim ?

  • Miraç Alper says:

   2003 yapimi hulk en iyi marvel uyarlaması bana gore. Çizgi romanina çok sadık kalmış ve çekimleriyle de, kurgusuyla da kisacasi bir çok yönüyle çizgi roman okuyorsunuz hissi uyandırıyor. Karakterin iç dünyasını mükemmel yansıtmış. Eric Bana da çok uymuş hulk karakterine. Bir de sin citynin ilkine hayranimdir bu hususta; film mi izliyorum, çizgi roman mi okuyorum ayırt edemem. Fantastik 4 lünün de ilki bunlar kadar olmasa da beğendiğim uyarlamalardandir. Tim Burton’un Batman lerini söylememe bile gerek yok herhalde; mükemmelerdi.003 yilinda İzlediğim hulk uyarlaması en iyi marvel uyarlaması bana göre. Çizgi romanina çok sadık kalmış ve çekimleriyle de, kurgusuyla da kisacasi bir çok yönüyle çizgi roman okuyorsunuz hissi uyandırıyor. Karakterin iç dünyasını mükemmel yansıtmış. Eric Bana da çok uymuş hulk karakterine. Bir de sin citynin ilkine hayranimdir bu hususta; film mi izliyorum, çizgi roman mi okuyorum ayırt edemem. Fantastik 4 lünün de ilki bunlar kadar olmasa da beğendiğim uyarlamalardandir. Tim Burton’un Batman lerini söylememe bile gerek yok herhalde; mükemmelerdi. Neyse, kısacası 2003 yapımı hulk u defalarca izlersin, ama 2008 yapımını bir kere izleyip gecersin (tabii bana göre; zevkler ve renkler tartışılmaz nihayetinde)

 6. Marvel Hayranı says:

  yemin ederim film makinesi kurtarıvc bence eniyi marvel serisi 3. sünde heyecanla bekl
  iyorum teşekkürler admin :)

 7. Emre says:

  Bu siteye bayılıyorum ya adeta bir kurtarıcı

 8. The Dark Knight says:

  Harika en iyi 3 marvel filminden biri. Sağol FilMakinesi...