Hugh Jackman

12 Ekim 1968 senesinde dünyaya gözlerini açan ünlü aktör Hugh Jackman, Sidney sınırları içinde doğdu ve doğduğu bölgenin tüm sınırlarını zorladı. Zamanla hayata ve sinemaya karşı olgunlaşan aktörün çocukluk hikayesi de oldukça eğlenceli geçmiş aslında. Genellikle aktör haliyle tanınan ünlü oyuncu, şarkıcılık ve yapımcılık meziyetlerini de ön plana çıkarıyor genellikle. Hatta size bir sır verelim ki, ünlü aktörün dansçı olduğu yönünde de söylentiler duyuyoruz ve araştırmalarımıza göre kesinlikle gerçek bir bilgi. X-Men Geçmiş Günler Gelecek, X-Men Apocalypse ve benzeri pek çok filmi ile hatırlanan ünlü oyuncu için, aslında sinema ve sanat dünyası sürekli farklı bir sahneye sahip oluyor. Pek çok ödüle sahip olan sanatçının iki çocuğu var. Komedi dalında en iyi aktör ve ödülü alan ünlü oyuncu, Sefiller filmindeki performansı ile de büyük bir beğeni almıştır. Kişilerin hayatlarına karşı büyük bir sevgi ve estetik görüşler besleyen sanatçı, yaşayan en seksi erkek olarak da magazine konu olmuş ve hatta People dergisi tarafından da gündeme getirilmiştir. Üç kere tony ödüllerinde sunuculuk yapmış ve bunlardan birindeki performansı ile de emmy ödülü kazanan ünlü aktör, pek çok durumda ödül üzerine ödül almış diyebiliriz. Bazen bunu şans diye yorumlarız, bazen de bir nevi çalışkanlık dürtüsü. Artık insanlar için hangisi daha cazip geliyor ise, o oluyor konunun sonucu. Genellikle ödülden ziyade filmleri ile gündeme gelen aktör, tiyatro geçmişi olduğu için başarılı bir oyunculuk sürecinde diyebiliriz.

1998 senesinden başlayan ve 2011 yılına kadar ön plana çıkarılan pek çok müzikalde sahne alan Hugh Jackman, dans ve müzik yeteneğini de bu sahne çalışmaları ile oldukça geliştirmiş ve kendine olan güvenini daha da artırmıştır. Sahne hayatı ve güncel çalışma desteği ile ilgili pek çok pratik bilgiyi bizlere sunan, filmleri ile milyonları etkileyen aktör, röportajları ile de ön plana çıkmak istemiyor pek. Genellikle işi ile ilgili olarak anılmasını sevmesi, onu seksi erkek olarak seçilmekten alı koyamıyor maalesef. Hem kendi emeği, hem çalışmaya başladığı anlardan itibaren içinde olan oyunculuk tutkusu, sanatçıları daha bir üst seviyeye çıkarıyor diyebiliriz. Çünkü oyunculuk ve sahne çalışması, bir insanın içinde var ise o insan zamanla kendini daha da hızlı geliştirebiliyor ve kabuğunu kırabiliyor. Günümüzde büyük fırsatlar yaratan, kişisel çalışmalara dahil olan pek çok hizmet adına, tek yapmanız gereken özverili hizmetleri ön plana çıkarmanız olacaktır. Bunu da Hugh Jackman filmleri ile başarabilirsiniz.

Sanatın, sinemanın ve beyaz perde kültürüne dahil olan pek çok durumun, bizim için etkili bir yapıda olması, kişilerin ve bireylerin bu aşamada ön plana çıkmasını sağlayacak. Bu da sinemanın özel kuralları arasında yer alıyor diyebiliriz.

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

Sadece üyeler yorum yapabilir ve tüm yorumları okuyabilir. Giriş Yap - Kayıt Ol
  1. halil aysel says:

    en sevdiğim aktor sün

  2. sss says:

    hugh jackman sana ne denilebilir harikasin cok seviyorum seni

Daha Fazla Yorum